Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angels War

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kontrolden Dönüş

2 posters
YazarMesaj
Benkei
Devil Warriors
Benkei

Kontrolden Dönüş Empty
MesajKonu: Kontrolden Dönüş   Kontrolden Dönüş Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 9:56 pm

Kaleye varır varmaz doğrudan efendisi Sovereignin yanına gitti. Efendisini selamlayarak kontrol sırasında Kronosla karşılaştığını tüm olanları anlattı ve "efendim Kronos sizi yedinci günün şafagında yanınızda iki güvenilir savaşçıyla birlikte ruh gölünde bekleyecegini söyledi" diyerek efendisinin karşısında kendisine cevap vermesini bekledi..
Lord Sovereign
Demon Lord
Demon Lord
Lord Sovereign

Kontrolden Dönüş Empty
MesajKonu: Geri: Kontrolden Dönüş   Kontrolden Dönüş Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 2:55 pm

Başı hafif yere eğik bir biçimde tahtında oturuyordu,gelen komutanın anlattıklarını kısık gözler ile dinliyordu.''İki adam ve ruh gölü demek,bunun amacı ne.''diye mırıldanıyordu.Gözlerini karanlık cehennemin uçsuz derinliklerinden gelen topraklara çevirmişti.''Benkei hazırlan savaşıcaksın yanına Agrael'i de al 7 gün boyunca ikinizde sıkı bir eğitim göreceksiniz,ardınada ruh gölü denen yere gidiyoruz,sanırım geçen meleğin yenilgisi Kronos'a ağır gelmiş olmalı.''diyerek gülümsemişti.Tahtından ayağa kalktı ve birkaç adım atıp koca salonu turlamaya başladı.Sert ve gür bir sesle''Çabuk ol ve onuda aldıktan sonra lanetli kulelerde yerinizi alın.''diyerek emir vermişti....
Benkei
Devil Warriors
Benkei

Kontrolden Dönüş Empty
MesajKonu: Geri: Kontrolden Dönüş   Kontrolden Dönüş Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 5:18 pm

Başından beri efendisinin söylediklerini dikkatle dinliyordu. efendisinin verdiği emri fazlaca düşünmeden yerine getirmek üzere başını hafifçe eğerek "pekala efendim. emrinizi yerine getirmek üzere Agrael ile Lanetli Kulelerde olacağız" diyerek efendisinden izin alarak yanından ayrıldı.

Agraelin yanına giderken efendisinin söyledikleri de aklından bir türlü çıkmıyordu ''sıkı bir eğitim'' bunun anlamı ne? ''göle savaşmayamı gideceğiz?'' benzeri sorularla aklını kurcalayark yoluna devam etti

Kontrolden Dönüş
1 sayfadaki 1 sayfası