Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angels War

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Fiziki direnç

5 posters
YazarMesaj
Lord Kronos
Heaven Lord
Heaven Lord
Lord Kronos

Fiziki direnç Empty
MesajKonu: Fiziki direnç   Fiziki direnç Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 5:19 pm

Çadırından yavaşca çıkarak mızragını hızlıca yere vurdu daha sonra egitim alanına dogru yürümeye başladı.Egitim alanına vardıgında mızragını yere saplayarak ellerini arkasında badaş kurarak ögrencilerin arasında dolanmaya başladı.''Ben ne sizin efendiniz nede tapmanız gereken biriyim bana saygı gösterirseniz sizden daha üste oldugum için degil içinizden geldigi için duyarsınız burda kimse kimseden daha üstün yada daha ön planda degildir.Sizin egitimizi ben üslenmiş bulunmaktayım ilk olarak egitim planınız ruhani ve fiziki direncinizi ölçmek olucak ama bundan önce sizleri biraz tanışmak istiyorum lütfen sırayla bir adım öne çıkarak adınızı ve melek,human,yada melez oldugunuzu belirtin.''
http://angelswar.yetkinforum.com
Kikensei Yami
Angel Warriors
Kikensei Yami

Fiziki direnç Empty
MesajKonu: Geri: Fiziki direnç   Fiziki direnç Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 7:38 pm

Kikensei bu sözleri duyar duymaz bir adım öne çıktı...
Ve şöyle girdi konuya "Merhaba Efendim ben Kikensei Yami İlk Melek lerdeim bir ışık tarafından oluştum"dedi ve gülümsedi...

Rp out:Kendini tanıtma çapasında dır Kikensei
Lord Kronos
Heaven Lord
Heaven Lord
Lord Kronos

Fiziki direnç Empty
MesajKonu: Geri: Fiziki direnç   Fiziki direnç Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 7:57 pm

Genç adaya dikkatlice bakınca bir saf Kan oldugunu anlamak hiç zor degildi gösündeki dövme dikkatini çekince '' sen Kikensei yanıma gel'' dedi.
Kikensei Yami
Angel Warriors
Kikensei Yami

Fiziki direnç Empty
MesajKonu: Geri: Fiziki direnç   Fiziki direnç Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 7:59 pm

Kikensei Öğretmeninin emirini uyguladı...
Ve öğretmeninin yanına doğru kısa adımlarla gitti...
Lord Kronos
Heaven Lord
Heaven Lord
Lord Kronos

Fiziki direnç Empty
MesajKonu: Geri: Fiziki direnç   Fiziki direnç Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 8:05 pm

Elini yanına gelen genç melegin gögsündeki dövmenin üzerine götürdü.Daha sonra sınıfa dönerek ''Tekrarlıyorum egitim sırasında kimse kimseden daha üstün degildir kimseye ayrıcalık tanınmaz'' digerek yüksek sesle lupaus'dedi.Avcunun içindeki ışıklar melegin gösündeki dövmeyi silmiş ona verdigi güçleri ondan almıştı.''Egitimini tamamladıgında yetenegini geri alıcaksın'' diyerek yerine gitmesini istedi.
Kikensei Yami
Angel Warriors
Kikensei Yami

Fiziki direnç Empty
MesajKonu: Geri: Fiziki direnç   Fiziki direnç Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 8:23 pm

Kikensei ışık döğmesinin yok olduğuna şaşırmıştı...
Kendi kendine "Nasıl böyle bişi olabilir anlamadım gitti"gibisinden sözler söylüyordu...
Bir o kadarda öğretmene sinirlenmişti ama bunu belli etmek istemiyordu...
Zaten ışık dövmesini kendi kullanamıyordu ışık dövmesinin de bir beyni vardı ve o kendi parlıyordu parlaması içinde kötü bir his olması lazımdı...
Lord Kronos
Heaven Lord
Heaven Lord
Lord Kronos

Fiziki direnç Empty
MesajKonu: Geri: Fiziki direnç   Fiziki direnç Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 12:34 am

İsyankar genç ögrenci sana büyük bir görev vericem kara ormana gidip bana zigon kökü etir.Bu görev için 2 günün var zigon kökünü tanıman hiç zor degil kırmızı bir rengi vardır ama kan kokar şimdi git ve istedigimi yerine getir.
Light Soukei
Angel Warriors
Light Soukei

Fiziki direnç Empty
MesajKonu: Geri: Fiziki direnç   Fiziki direnç Icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 1:50 pm

Light sıranın ona geldigini düşünerek bir adım öne çıktı. '' Benim adım Light aile adom Soukei ve melezim '' sözünü bitirdikten sonra yerine geçti.
Lord Kronos
Heaven Lord
Heaven Lord
Lord Kronos

Fiziki direnç Empty
MesajKonu: Geri: Fiziki direnç   Fiziki direnç Icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 3:42 pm

Öne çıkan genç ögrencigi görünce hikatlice ona baktı ''demek adın Light duruşundan kendine güvenen biri oldugun belli'' dedijten sonra başını çevirdi ve diger ögrencilerin kendisini tanıtmasını bekledi.
Chester Sullivien

Chester Sullivien

Fiziki direnç Empty
MesajKonu: Geri: Fiziki direnç   Fiziki direnç Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 12:23 pm

Bir adım öne çıktı ve "Adım Chester Sullivien, bir melezim." dedi.
Lord Kronos
Heaven Lord
Heaven Lord
Lord Kronos

Fiziki direnç Empty
MesajKonu: Geri: Fiziki direnç   Fiziki direnç Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 4:24 pm

''Chester ders sonunu bekle ve yanıma ugra '' dedikten sonra ''evet başka kendini tanıtmak isteyen yokmu''
Cristina Triela

Cristina Triela

Fiziki direnç Empty
MesajKonu: Geri: Fiziki direnç   Fiziki direnç Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 12:04 am

Bir adım öne çıktı ve ''Adım Cristina Triela ve safkan bir meleğim ''dedi ve yerine geçti.
Lord Kronos
Heaven Lord
Heaven Lord
Lord Kronos

Fiziki direnç Empty
MesajKonu: Geri: Fiziki direnç   Fiziki direnç Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 12:19 am

Genç adayı süzerek ''demek Cristina bir saf daha'' digerek adayın yerine geçmesini izledi.

Fiziki direnç
1 sayfadaki 1 sayfası