Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angels War

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Elemen Büyüleri Ders 1

YazarMesaj
Lord Kronos
Heaven Lord
Heaven Lord
Lord Kronos

Elemen Büyüleri Ders 1 Empty
MesajKonu: Elemen Büyüleri Ders 1   Elemen Büyüleri Ders 1 Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 1:43 am

Bu derste hepiniz dört kutsal elementin kullanıldıgı büyüleri ögreniceksiniz ilk ögretmem gereken element su oldugundan noramde sizinle ateş söndürme büyülerinden en basitini çalışmamız gerekmekteydi ama ben bir degişiklik yapmayı uygun gördüm size iki ayrı elemen sonucu oluşan buz oluşturma büyüsünü ögreticem bu büyü seçmemin sebebi sizi vazla yorucak bir büyü olmaması ve auranızın münkenmelleştirmenize gerek olmamasıdıe.Tek yapmanız gereken etrafınızda yer alan bütün maddelerdeki suları hissetmeniz ve onu hava ile harmanalyarak buz haline getirmenizdir.Şimdi beni dikkatlice dinleyin karşınızda yer alan kuklalara iyice bakın daha sonra havada bulunan su moneküllerine odaklanın ve zihninizde bir duvar oluşturun duvarın bir kısmına odaklandıgınız su monekülleri ile doldurun diger kısmına ise havanın dondurucu özelligini yerleştirin kendinizi yeterince hazır hissettiginizde zihninizdeki duvaru kaldırın ve ''isaru'' zihninizde yarattıgınız etkeni hedefiniz üzerinde uykulayın unutmatın sözlediginiz sözler sayesinde auranız büyüyü yapmanızı saglıycaktır.

Kronos hafifce elini kuklalardan birine dogru kaldırdı yumrum çeklindeki elini birden açarak bakışlarını keskinleştirdi bir süre sonra elinin etrafında küçük su damlacıkları belirdi daha sonra kısık bir sesle sözleri mırıldandı.Elindeki su birden katılaşarak kenkin bir buz kütlesi haline geldi ve kuklaya dogru sürahla ilerledi.

Beni dikkatle izledinizu marım sıra sizde gösterin kendinizi.
http://angelswar.yetkinforum.com

Elemen Büyüleri Ders 1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 1.sınıflar 1.ders
» Ders 1:Basit Şifa Büyüsü